jednorozec.cz

Katalog firem a www stránek

Odkazy

Adventisté v Třebíči Adventisté v Třebíči
Sbor Církve adventistů s.d. v Třebíči poskytuje pomoc, podporu a společenské zázemí na cestě duchovního i osobního růstu.

Neobvyklá duchovní inspirace Neobvyklá duchovní inspirace
Osobní stránka nepublikovaného českého spisovatele zaměřená na duchovní a náboženskou tématiku. Texty si lze přečíst online, nebo si je stáhnout ve formátu PDF v českém, anglickém nebo ruském jazyce.

Proč křesťanství Proč křesťanství
Otázky, které si lidé kladou v souvislosti s existencí Boha a křesťanství.

Bahá’í společentví Praha Bahá’í společentví Praha
Lifestylový magazín přinášející dění v doma i v Bahá’í světě, historie, akce, aktuality, duchovní rozvoj osobnosti.

CenaCeny CenaCeny
Přinášíme novinky o nabídce a cenách potravin u obchodních řetězců. Sledujeme informace z oboru a pomáháme při orientaci v akčních letácích hypermarketů.

Piercing Piercing
Piercing je hodně moderní záležitost a ač si myslím, že jeho originalita pomalu klesá, je stále spousta z nás, kdo si rád tělo nějakou náušničkou navíc ozdobí.

Dárky dary dárečky Dárky dary dárečky
Nejlepší dárky jsou zadarmo a od srdce ! Narozeniny, svátky, oslavy, přání, Vánoce, Ježíšek, Silvestr, párty, oslavy, Valentýn, Blahopřání

Obce-města Obce-města
Databáze obcí, měst a vesnic v České republice.

Doprava Doprava
Specializovaný dopravní server pro nákladní i osobní dopravu.

Databáze ukradených motocyklů Databáze ukradených motocyklů
Databáze odcizených motocyklů v ČR a SR. Spousta odkazů na obdobné databáze v ČR i zahraničí (včetně oficiální) a vyhledávání v některých z nich.

Spotřebitel.cz Spotřebitel.cz
Rady a informace pro spotřebitele - záruka, reklamace, označování zboží, testy výrobků a služeb, legislativa, ochrana spotřebitele. Bezplatná právní poradna pro spotřebitele. Služby pro podnikatele - právní poradna, školení, semináře, publikace.

Druhá světová válka Druhá světová válka
Historický portál věnovaný 2. světové válce.

Marihuana - mýty a fakta Marihuana - mýty a fakta
Co je to marihuana? Jaké má důsledky její užívání? Než se rozhodnete vyzkoušet marihuanu přečtěte si fakta. Pak se můžete sami rozhodnout. Přesné informace o marihuaně a hašiši, abyste mohli oddělit fakta od matoucích názorů o této droze.

Akcie a jak vydělat na burze Akcie a jak vydělat na burze
Tipy, informace, software, knihy, odkazy

Směrovák Směrovák
Seznam poštovních směrovacích čísel České republiky s přehledným řazením a vyhledáváním. Seznam směrovacích čísel je řazen jak podle geografického hlediska, tak i podle abecedy.

MojeLahve MojeLahve
Online databáze českých a moravských vín.

MyTeacher MyTeacher
Každý nemá možnost strávit potřebný čas v zahraničí pro osvojení studovaného jazyka a proto je potřeba umět náležitě využít alespoň těch možností, které se naskytují v našich podmínkách.

Dějiny Dějiny
Historické události, osoby a fakta převážně ze zemí Českých. V jednotlivých sekcích - válečnictví, medicína, politika, ekonomika, kultura, technika, osobnosti a statistika.

Nokia Nokia
Přehled mobilních telefonu značky nokia, přislušenství a 3gp video.

Risk-Management - průvodce riziky Risk-Management - průvodce riziky
Pomůcky k ovládání rizik a optimalizaci. Vedle rizika je portál zaměřen na různé oblasti s ním spojené, jako jsou kvalita, bezpečnost a krizové řízení.