jednorozec.cz

Katalog firem a www stránek

Odkazy

Igor Rybanský / BOZPO AGENCY Igor Rybanský / BOZPO AGENCY
Komplexné riešenia v problematike bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ochrany pred požiarmi a odpadového hospodárstva.

ALWAS MATY security s. r.o. ALWAS MATY security s. r.o.
Bezpečnostní agentura poskytuje bezpečnostní služby, ostrahu objektů, ostrahu majetku, detektivní služby. Pult centralizované ochrany poskytuje našim klientům vzdálený dohled nad majetkem. Dodáváme a montujeme EZS a kamerové systémy.

Czech Security, spol. s r.o. Czech Security, spol. s r.o.
Bezpečnostní agentura, převody peněz, fyzická ostraha.

Petr Zach Petr Zach
Nabízíme elektronické zabezpečení bytu a kamerové systémy.

Jiří Kohút / JIKO Jiří Kohút / JIKO
Zabýváme se vyhledáváním, sledováním a získáváním informací a důkazů. Lokalizujeme a deaktivujeme radiové operativní techniky (odposlech - štěnice) a zajistíme diskrétní ozbrojený doprovod. Jsme členem Asociace detektivních a ochranných služeb ČR.

ABEL C & C s.r.o. ABEL C & C s.r.o.
Činnost firmy je zaměřena na projektování, dodávky, montáže a servis slaboproudé techniky.
Plzeň, Severní 60

DVERAL - Bezpečné a vkusné dveře DVERAL - Bezpečné a vkusné dveře
Bezpečné a vkusné dveře pro celou Ostravu (provozova Ostrava-Poruba). Bezpečnostní úpravy, čalounění a renovace dveří, celokovové dveře Sherlock, montáže kování, zámků, vložek, prahů a těsnění, zalévání zárubní betonem.

Eurosat CS, spol. s r.o. / zabezpečovací a kamerové systémy Eurosat CS, spol. s r.o. / zabezpečovací a kamerové systémy
Jsme velkoobchod se zabezpečovací a kamerovou technikou, dále dodáváme přístupové a docházkové systémy i kompletní systémy inteligentních budov. Pořádáme školení EZS a CCTV pro montážní firmy a projektanty. Samozřejmostí je technická podpora a servis.

RSBP spol. s.r.o. RSBP spol. s.r.o.
Výroba, montáž a servis ochranných systémů certifikovaných dle ATEX 100 do prostředí s nebezpečím výbuchu. Poradenství a inženýring v explozní ochraně (ATEX 137). Komplexní služby v protipožární a protiexplozní ochraně.

Alseko s.r.o. Alseko s.r.o.
Kamerové,satelitní a zabezpečovací systémy

Richard Urban Richard Urban
Zajišťujeme profesionální bezpečnostní služby administrativních, průmyslových i soukromých objektů.
Pardubice, Brožíkova 427

Mgr. Jaromír Falt / Falco-HK Mgr. Jaromír Falt / Falco-HK
Cílem naší detektivní kanceláře je řešení nestandardních životních, rodinných, pracovních či obchodních situací a vztahů, jakož i dalších specifických situací vyžadujících detektivní či zpravodajské činnosti.
Hradec Králové, Ulrichovo nám. 762

PaN servis s.r.o. PaN servis s.r.o.
Poskytujeme služby bezpečnostní agentury na území celé ČR. Dodáváme zabezpečovací systémy, bezpečnostní dveře a zajistíme zabezpečení vozidel.
Praha 10, Žirovnická 3124/1

Miroslav Bílek Miroslav Bílek
Hlídané parkoviště Brno.
Brno, Jihlavská/Dlouhá

Aleš Loučka / Anténní a zabezpečovací systémy Aleš Loučka / Anténní a zabezpečovací systémy
Provádíme montáže a servis pro elektronické zabezpečení objektů proti krádeži EZS od firmy Jablotron (kamerové systémy, televizní antény a satelity). Dodáváme komplety pro pozemní a satelitní digitální vysílání.
Zastávka

KP-TINEX spol. s r.o. / Bezpečnostní agentura KP-Tinex KP-TINEX spol. s r.o. / Bezpečnostní agentura KP-Tinex
Zajištění ostrahy majetku a osob. Dokážeme Vám poskytnout kompletní řešení v oblasti komerční bezpečnosti postavené na pevných, moderních základech a zkušenostech na nejvyšší úrovni s odborným servisem s nárokem na odpočet náhradního plnění.
Plzeň

Alarmtechnik Praha, s.r.o. Alarmtechnik Praha, s.r.o.
Komplexní služby v oborech el. zabezpečovací signalizace (EZS), el. požární signalizace (EPS) a kamerové systémy (CCTV). Jsme prověřeni Národním bezpečnostním úřadem a registrováni Českou asociací pojišťoven
Praha 5, Strojírenská 260/14

Petr Smutný / Elektronické zabezpečovací systémy Alarm Petr Smutný / Elektronické zabezpečovací systémy Alarm
Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy CCTV, světelné, zvukové a GSM alarmy od výrobců DSC a Paradox. Součástí nabídky jsou požární hlásiče, detektory nebezpečných plynů a další komunikační a zabezpečovací systémy.
Třebíč-Nové Dvory

Radek Primas R a H Radek Primas R a H
Návrh a montáž poplašných, protipožárních elektronických systémů, uzavřených televizních sledovacích okruhů a domácích telefonů.
Praha 10-Hostivař, Bělinského 963/5

František Študlar - TREZORY František Študlar - TREZORY
Zabýváme se prodejem a montáží klíčových systémů, bezpečnostních dveří, trezorů, mříží a bezpečnostního kování. Vyrábíme kopie klíčů. Jsme servisním střediskem FAB.
České Budějovice, Jeremiášova 1