jednorozec.cz

Katalog firem a www stránek

Odkazy

Sdružení Meluzínek Sdružení Meluzínek
Cílem občanského sdružení je pomáhat nemocným dětem a dětem umístěných v dětských domovech.

Sdružení mládeže S.H.S.K. Sdružení mládeže S.H.S.K.
Nestátní nezisková organizace s celostátní působností. Činnost sdružení je zaměřena na volnočasové aktivity dětí a mládeže, organizaci žákovských soutěží ve stolních hokejích.

Asociace kuchařů a cukrářů České republiky Asociace kuchařů a cukrářů České republiky
AKC ČR se zabývá gastronomií i v jejích širších souvislostech a podporuje veškeré formy spolupráce. Mimo jiné organizuje pro své členy i veřejnost gastronomické akce jako odborné přednášky, semináře a tréninky.

Duha Klub Dlažka Duha Klub Dlažka
Mezinárodní zájmový klub pořádající dětské a kulturní akce.

Portál ODS Portál ODS
Zpravodajský portál Občanské demokratické strany.

Úřední desky měst a obcí ČR Úřední desky měst a obcí ČR
Katalog úředních desek měst a obcí České republiky. Kromě odkazů na desky obsahuje také kontaktní informace na jednotlivá města a obce. Aplikace elektronická úřední deska obcím poskytuje jednoduchý systém pro správu desek.

Zemědělský svaz České republiky Zemědělský svaz České republiky
Předmětem činnosti ZS ČR je obhajovat a prosazovat zájmy svých členů v oblasti zhodnocování zemědělské produkce a odbytu, usilovat o rozvoj zemědělství a venkova.

Dobrovolní hasiči Brno Královo Pole Dobrovolní hasiči Brno Královo Pole
Stránky o práci naší jednotky,družstvu žen a mladých hasičích.

SDH Stará Huť SDH Stará Huť
Oficiální stránky sboru dobrovolných hasičů Stará Huť.

Sbor dobrovolných hasičů Jarošov Sbor dobrovolných hasičů Jarošov
Aktuální dění v Jarošově, bohatá a neustále doplňovaná fotogalerie, videa, hasičské soutěže, podrobná historie SDH Jarošov, seznam členů, zásahová technika, život v Jarošově: hody, fašank, zlatá lyža a další akce, na kterých se jarošovští hasiči podílejí.

SDH Heřmaničky SDH Heřmaničky
Stránky soutěžního družstva žáků sboru dobrovolných hasičů Heřmaničky.Jedná se o úspěšné družstvo, které téměř pravidelně vyhrává okresní soutěže a účastní se krajských.

Nadační fond Porozumění Nadační fond Porozumění
Nadační fond shromažďuje prostředky k zajištění a podpoře iniciativ přispívajících k vytváření, ochraně a rozvoji lidských práv a sociálních hodnot.

Domov důchodců Ústí nad Orlicí Domov důchodců Ústí nad Orlicí
Sociální a ošetřovatelská služba v kombinaci s lidským přístupem a rodinnou atmosférou umožní strávit závěr života důstojně a klidně.

Hospodářská komora Hospodářská komora
HK ČR zastupuje podnikatelskou veřejnost. Informace o hospodářství, ekonomických podmínkách a právních předpisech. Poradenské a konzultační služby v otázkách spojených s podnikatelskou činností. Podpora podnikatelských aktivit.