jednorozec.cz

Katalog firem a www stránek

Odkazy

Rekreační zařízení Radost Rekreační zařízení Radost
Rozsáhlé rekreační zařízení nedaleko města Písek leží v romatické a klidné krajině jihočeských hvozdů. Ubytování a stravování je připraveno pro turisty, firmy či sportovní oddíly.

Čenkovice - Ski areál Buková hora Čenkovice - Ski areál Buková hora
Oficiální strány. Ski areál nabízí ubytování, možnost využití volného času také ve školách lyžování a snowboardingu, turistiku, cykloturistiku a další.

Sportovní centrum Figura Sportovní centrum Figura
Sportovní centrum je situováno v atraktivní oblasti Jeseníky - Praděd. Disponuje osmi sjezdovkami s jednotným odbavovacím systémem. Díky své poloze poskytuje návštěvníkům vynikající sněhové podmínky po cca 5 - 6 měsíců v roce.

Rekreační centrum Sepetná Rekreační centrum Sepetná
Rekreační centrum Sepetná nabízí ve svých objektech několik různých typů ubytování s přáním uspokojit co nejširší okruh zákazníků toužících poznat Moravskoslezské Beskydy. Ubytování vyhovující Vašim požadavkům.

Lipno apatmány Lipno apatmány
Lipno apartmány jsou součástí DOKY Holiday resort, který se rozkládá 150 m od Lipenského jezera v klidném prostředí jihočeské obce Lipno nad Vltavou. Spolu s návaznými službami poskytuje rozmanité možnosti celoroční rekreace, odpočinku, sportu a zábavy.

Sportrelax Sportrelax
Nabízíme luxusní ubytování v prostorných domcích s velkou terasou na klidném místě pod obcí Vícemil.
Tábor, Smetanova 663/3

Pražačka a Rajská zahrada Pražačka a Rajská zahrada
Rajská zahrada je luxusní park. Zahrada slouží pro rekreaci a trávení volného času.

Areál Pauli Areál Pauli
Nabízíme ubytování v České Skalici v krásném prostředí, kde naleznete spoustu možností, jak trávit svůj čas. V blízkosti se nachází nádrž Rozkoš, kde se můžete věnovat jak relaxaci, tak sportovním aktivitám.
Česká Skalice, Jiráskova 521

Chaty Srbsko Chaty Srbsko
Nabízíme ubytován v rekreačním středisku chaty Srbsko. Chatky se nachází v bezprostřední blízkosti lesa. Ubytovájí je vhodné pro rodiny s dětmi i pro aktivní dovolenou spojenou s poznáváním Českého ráje na kole.
Kněžmost, Srbsko 224

Kempink U Šerifa Kempink U Šerifa
Kempink je umístěn na ostrůvku mezi dvěma rameny řeky Blanice u malebného města Protivín.
Protivin, Chelcickeho 889

Rybník a rybářská bašta Svěcený Rybník a rybářská bašta Svěcený
Oficiální stránky rybníku Svěcený a rybářské bašty. Pro ty nejmenší se v areálu nachází minizoo.
Černíny , Černíny 44

Hotel Břízky Hotel Břízky
Hotel je moderní 4 hvězdičkový hotel s kapacitou 61 míst. Nabízíme plně vybavené konferenční místnosti pro firemní akce, školení a sportovní soustředění.
Jablonec nad Nisou, Průběžná 22

Hotel Thermal, Karlovy Vary Hotel Thermal, Karlovy Vary
Nabízíme komfortní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích i v apartmánech. Pokoje s lodžiemi skýtají výhled na lázeňskou část města, z pokojů s francouzskými balkony je jedinečný pohled na termální bazén vybudovaný ve skále nad městem.

HOTEL * * * * OPAVA HOTEL * * * * OPAVA
Nově vybudovaný moderní hotel, jediný čtyřhvězdičkový v regionu. Nadstandardní vybavení. Prodloužené postele. Připojení na internet. V klidném prostředí městského parku, 15 min od centra. V blízkosti víceúčelová hala, koupaliště, tenisové kurty, aj.

Hotel Pod Jasany Hotel Pod Jasany
Ubytování za příjemné ceny, koupelna a WC na pokoji. K dispozici restaurace a bar, vinný sklípek. Připojení na Internet. Zimní i letní rekreace.

Hotel Permon Hotel Permon
Ubytovanie v Grand Hoteli Permon vo Vysokých Tatrách – Podbanské, možnosti športovania, relaxu, usporiadavanie kongresov a osláv, ubytovanie k komfortne zariadených izbách.

Club hotel, Praha - Průhonice Club hotel, Praha - Průhonice
Čtyřhvězdičkový hotel je vyjímečný nabídkou sportovních i ubytovacích služeb.

Hotel Steel, Třinec Hotel Steel, Třinec
Největší a jediný hotel v Třinci s moderním standartním ubytováním a restauračními službami.

Hotel Union Hotel Union
Hotel**** se nachází v blízkosti historického centra. Nabízí posezení ve stylové restauraci vhodnou i k pořádání firemních akcí.

Ubytování Hotel Koruna *** Opava Ubytování Hotel Koruna *** Opava
Tříhvězdičkový hotel v centru města Opava. Restaurace, noční bar, kavárna, salonek, internet, kvalitní zázemí pro školení, semináře, přednášky, konference, jednání, oslavy, rauty a svatby.