jednorozec.cz

Katalog firem a www stránek

Odkazy

Kempink U Šerifa Kempink U Šerifa
Kempink je umístěn na ostrůvku mezi dvěma rameny řeky Blanice u malebného města Protivín.
Protivin, Chelcickeho 889

Rybník a rybářská bašta Svěcený Rybník a rybářská bašta Svěcený
Oficiální stránky rybníku Svěcený a rybářské bašty. Pro ty nejmenší se v areálu nachází minizoo.
Černíny , Černíny 44

Hotel Břízky Hotel Břízky
Hotel je moderní 4 hvězdičkový hotel s kapacitou 61 míst. Nabízíme plně vybavené konferenční místnosti pro firemní akce, školení a sportovní soustředění.
Jablonec nad Nisou, Průběžná 22

Hotel Thermal, Karlovy Vary Hotel Thermal, Karlovy Vary
Nabízíme komfortní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích i v apartmánech. Pokoje s lodžiemi skýtají výhled na lázeňskou část města, z pokojů s francouzskými balkony je jedinečný pohled na termální bazén vybudovaný ve skále nad městem.

HOTEL * * * * OPAVA HOTEL * * * * OPAVA
Nově vybudovaný moderní hotel, jediný čtyřhvězdičkový v regionu. Nadstandardní vybavení. Prodloužené postele. Připojení na internet. V klidném prostředí městského parku, 15 min od centra. V blízkosti víceúčelová hala, koupaliště, tenisové kurty, aj.

Hotel Pod Jasany Hotel Pod Jasany
Ubytování za příjemné ceny, koupelna a WC na pokoji. K dispozici restaurace a bar, vinný sklípek. Připojení na Internet. Zimní i letní rekreace.

Hotel Permon Hotel Permon
Ubytovanie v Grand Hoteli Permon vo Vysokých Tatrách – Podbanské, možnosti športovania, relaxu, usporiadavanie kongresov a osláv, ubytovanie k komfortne zariadených izbách.

Club hotel, Praha - Průhonice Club hotel, Praha - Průhonice
Čtyřhvězdičkový hotel je vyjímečný nabídkou sportovních i ubytovacích služeb.

Hotel Steel, Třinec Hotel Steel, Třinec
Největší a jediný hotel v Třinci s moderním standartním ubytováním a restauračními službami.

Hotel Union Hotel Union
Hotel**** se nachází v blízkosti historického centra. Nabízí posezení ve stylové restauraci vhodnou i k pořádání firemních akcí.

Ubytování Hotel Koruna *** Opava Ubytování Hotel Koruna *** Opava
Tříhvězdičkový hotel v centru města Opava. Restaurace, noční bar, kavárna, salonek, internet, kvalitní zázemí pro školení, semináře, přednášky, konference, jednání, oslavy, rauty a svatby.

Hotel Formule, Děčín Hotel Formule, Děčín
Ubytování v příjemném prostředí na okraji města Děčín nedaleko hranic s Německem

Hostel Strahov Hostel Strahov
Ubytování na strahovských kolejích.

Hotel POLANKA - Beskydy Hotel POLANKA - Beskydy
Písek u Jablunkova - Beskydy - zimní i letní sportovní relax a dovolená - chata vhodná pro rodinné dovolené a výlety ale také školy v přírodě, školní výlety, lyžařský kurz, firemní semináře a školení.

Horský hotel Visalaje Beskydy Horský hotel Visalaje Beskydy
Stránky Horského hotelu Visalaje, který se nachází v překrásné lokalitě Beskydy - Visalaje. Nabízíme ubytování a mnoho způsobů rekreace.

Hotel Step Hotel Step
Poskytujeme ubytování v Praze s možností sportovního vyžití či relaxace v našem wellness centru s plaveckým bazénem, finskou a tropickou saunou.
Praha 9, Malletova 1141

Hotel Velká Klajdovka ***, Brno Hotel Velká Klajdovka ***, Brno
Hotel s jedinečným výhledem na Brno a panorama jižní Moravy s prostory k pořádání hostin, rodinných oslav a svateb (sál až 70 lidí, 2 salónky pro 20 a 25 lidí). Příjemnou atmosféru doplňuje stylová pivnice, restaurace a zastřešená prosklená terasa.

LEON Hotel ** & Hostel, Praha LEON Hotel ** & Hostel, Praha
Nabízí příjemné ubytování v nově zrekonstruované budově v klidném prostředí městské části Praha 7 (metro 250 m), v bezprostřední blízkosti centra.

Hotel Neptun Hotel Neptun
Hotel v srdci Jeseníků. Vynikající podmínky pro turistiku, kola a lyžování. Kvalitní ubytování v příjemném a klidném prostředí.

Hotel Happy Star Hotel Happy Star
Pohodlný hotel z roku 2005, poblíž města Znojmo na jižní Moravě. Nabízí ubytování, firemní akce, pořádání svateb a oslav a ochutnávky vín. Možnost turistiky, odpočinku i sportovního vyžití, bohaté vybavení včetně krytého bazénu a wellness.