jednorozec.cz

Katalog firem a www stránek

Odkazy

Ubytování pod Pálavou Pavlov Ubytování pod Pálavou Pavlov
Nabízíme ubytování v chatě, která se nachází v malebné vinařské obci Pavlov, na území památkové rezervace a v sousedství biosférické rezervace Pálava s dominantou hradu Děvičky.
Pavlov, Rudolfa Gajdoše 142

Chalupy pod Pyšnou loukou Chalupy pod Pyšnou loukou
Pronájem chaty v obci Lipová Lázně.
Lipová-lázně, Horní Lipová 227

Chata Vodní Ráj Chata Vodní Ráj
Romantická chata s výhledem na známý jihočeský rybník Komorník leží přímo na jeho břehu na samotě. Její umístění je mimořádně atraktivní vzhledem k bezprostřední blízkosti vody a zároveň vysoké míře soukromí. Kapacita objektu je maximálně 5 osob.
Strmilov, Strmilov 6

Chata Orlí Hnízdo Chata Orlí Hnízdo
Romantická chata Orlí hnízdo pro max. 9 osob na břehu rybníka Komorník může poskytnout pobyt v přírodě, uprostřed lesů plných hub a borůvek. Nachází se v turisticky zajímavé oblasti České Kanady bohaté na historické, kulturní a přírodní památky.
Kunžak, Kunžak 77

Chata Lesní Azyl Chata Lesní Azyl
Chata se nachází na samotě, asi 200 metrů od známého jihočeského rybníka Komorníka. Nabízí romantickou atmosféru a soukromí uprostřed lesa, kterým je obklopena. Kapacita objektu je 5 osob. K dispozici je zahradní nábytek, ohniště, dřevo a loďka.
Kunžak, Kunžak 99

Chata Vyhlídka Chata Vyhlídka
Chata s nádherným výhledem na známý rybník Komorník se nachází asi 30 m od jeho břehu. Nachází se v turisticky velice zajímavé oblasti České Kanady bohaté na historické, kulturní a přírodní památky. Doporučená kapacita objektu je 5, max. 8 osob.
Kunžak, Kunžak 85

Penzion Gambit Penzion Gambit
Celková kapacita je maximálně 34 osob, dům je rozdělen do 4 apartmánů a dvou samostatných ložnic, ale převládají v něm společné prostory od reprezentačních sálů z pozdní gotiky přes tělocvičnu - hrací sál až po velmi rozlehlé zahrady. K dispozici je venko
Strmilov, Hradeská 318

Penzion Rošáda Penzion Rošáda
Dům v České Kanadě s doporučenou kapacitou objektu 16-25, max. 35 osob. V objektu jsou dvě prostorné společenské místnosti, velká kuchyně s jídelnou a malá tělocvična se stolním tenisem a rotopedy.
Kunžak, Boženy Němcové 434

Ubytování Žíšov Ubytování Žíšov
Nabízíme ubytování v apartmánovém domě v letovisku v Jižních Čechách. Kapacita domu je 10 osob.
Žíšov, Žíšov 74

Privát vo Velkom Mederu Privát vo Velkom Mederu
Ubytovanie sa nachádza asi 150 m od termálného kúpaliska Velky Meder.

Ubytování Pod Lesíkem Ubytování Pod Lesíkem
Ubytování na jižní moravě v Pavlově, krásná příroda v blízkosti 100m novomlýnské nádrže. Nespočetně vinných sklepů a restaurací v okolí. Pro více informací se podívejte na naše www stránky .

Privát Pavlů Privát Pavlů
Penzion přibližně 10 minut pěšky od centra města Telč. Příjemné a klidné prostředí, ubytování v pětilůžkovém, třílůžkovém a dvoulůžkovém pokoji.

Agnesa Harmatova - Privat, Zuberec Agnesa Harmatova - Privat, Zuberec
Ubytovanie v rodinnom dome a v samostatnej pristavbe v krásnej roháčskej prírode v Zuberci na Slovensku. Moderne zariadené dvoj- a trojlôžkové izby sú vybavené sprchou, WC, TV, kuchynkou. Parkovanie priamo pri objekte.

Ubytování Ve stodůlce Ubytování Ve stodůlce
Nabízíme ubytování v soukromí v lázeňském městě.
Třeboň, Přemyslova 112

Penzion u Hesů Penzion u Hesů
Nabízíme ubytování v patře rodinného domu v klidné části Jindřichova Hradce, avšak nedaleko historického centra. Nabízíme ubytování až pro 10 osob. Dále nabízíme posezení na upravené zahradě s dětským hřištěm.
Jindřichův Hradec, Italských legií 439/III

Privat 308 Privat 308
Ubytování v centru Janských Lázní v nadmořské výšce téměř 700 m, ve vzdálenosti pouhých 250 metrů od lanové dráhy na Černou horu, (SkiResort Janské Lázně-Černá Hora) a 200 metrů od centra, kolonády.
Janské Lázně, Černohorská 308

Ubytování v Mělníku Ubytování v Mělníku
Nabídka ubytování v centru města.
Mělník, V Kopci 14

Horská chata Gírová - Beskydy Horská chata Gírová - Beskydy
Ubytování uprostřed hor a na dosah civilizace. Vlek u chaty, koupání, školy v přírodě, vhodné pro svatby, oslavy, školení, rekreaci. Penzion, restaurace, cykloturistika, lyžování, běžky.

Horské středisko Lysá Hora - Beskydy Horské středisko Lysá Hora - Beskydy
Ubytování a restaurace, celoroční provoz. Turistika, cykloturistika, oslavy, svatby, školní výlety, víkendové pobyty. Lyžování, skialpinizmus, vlek, běžecká trať, sjezdovka, lyžařské kurzy, lysohorská běžecká magistrála.

Horská Chata Purkyně Horská Chata Purkyně
Chata leží přímo v centru lyžařského areálu.
Pec pod Sněžkou, Pec pod Sněžkou 37