jednorozec.cz

Katalog firem a www stránek

Odkazy

Tropical Islands Berlín Tropical Islands Berlín
Informace o německém aquaparku Tropical Island, který se nachází nedaleko hlavního města Berlín. Komplex je otevřen nepřetržitě 365 dní v roce a cítíte se zde jako v tropech na pláži, teplota kolem 30 stupnů s možností ubytování.

Hotel Miramare Hotel Miramare
Lázeňský hotel Miramare Luhačovice nabízí ubytování s restaurací. Odborná lázeňská léčba využívá vlastní léčivé prameny a zahrnuje více jak 80 lázeňských i wellness procedur pod jednou střechou.

Wellness pobyty v Hotelu Mas Wellness pobyty v Hotelu Mas
Všechny wellness pobyty, v jižních Čechách, v našem hotelu jsou připraveny tak, aby člověka navedly ke zdravějšímu stylu života, a aby vám navodily pocit odpočinku a spokojenosti.

LASTMINUTE.CZ s.r.o. LASTMINUTE.CZ s.r.o.
Na serveru provozujeme autorizovaný prodej zájezdů předních českých cestovních kanceláří. Všechny cestovní kanceláře, jejichž zájezdy jsou zařazeny do naší databáze, jsou řádně pojištěny proti úpadku a mají na českém trhu dlouhodobou tradici.

AB ON-LINE TOUR, s.r.o. AB ON-LINE TOUR, s.r.o.
Specialista na Chorvatsko, nabídka apartmánů po celém pobřeží Chorvatska za výhodné ceny, bohatá fotogalerie. Poznávací zájezdy do celého světa, informace pro cestování, skupinové slevy, počasí ve světě, zájezdy last minute, bohaté reference, jízdní řády.

SP Praha s.r.o. / dovolená s lodí SP Praha s.r.o. / dovolená s lodí
Pronájmy obytných motorových lodí, k jejichž řízení není zapotřebí žádný průkaz, zkoušky či praxe.

VESTA spol. s r.o. / ubytování v Praze VESTA spol. s r.o. / ubytování v Praze
Zajišťujeme ubytování v Praze ve všech cenových kategoriích – hotel, hostel a penzion. Dále nabízíme okružní jízdy, výlety, folklorní večer a další služby dle požadavku klienta.

Bedřich Šiftanc / CA Štěpánka Bedřich Šiftanc / CA Štěpánka
Nabízíme zájezdy do celého světa i ČR. Prodáváme pouze pojištěné zájezdy.

Nikola Böhmová / Prague Family Nikola Böhmová / Prague Family
Nabízíme hlídání dětí, turistický servis a svatby s dlouholetou tradicí.

NetTravel - cestovní agentura NetTravel - cestovní agentura
Dovolená v zahraničí i tuzemsku. Nabídky cestovních kanceláří nejen s last moment zájezdy - Řecko, Kréta, Chorvatsko, Egypt, Tunis, Japonsko.

CA Holiday Tour CA Holiday Tour
Chalupy, chaty, priváty, penziony - dovolená a ubytování v ČR (Český Ráj, Krkonoše, Jizerské a Lužické hory, Šumava, Vysočina, Beskydy, Jeseníky) a SR. Turistika, cyklistika, lyžování. Internetová prezentace nabízeného objektu ve web-katalogu zdarma.

EuroAgentur Praha EuroAgentur Praha
Česká hotelová společnost provozující 19 hotelů v lokalitách Praha, Karlovy Vary, Hradec Králové, Šumava a Lipno. Cestovní kancelář zajišťuje ubytování, stravování, cateringové služby, servis pro kongresy, konference a semináře, teambuilding.

TEATime spol. s r.o. TEATime spol. s r.o.
Nabízíme dovolené v tuzemsku i zahraničí.

MARY'S AGENCY s.r.o. / Agentura Mary's MARY'S AGENCY s.r.o. / Agentura Mary's
Nabízíme ubytování v 1 až 5-hvězd. hotelech, penzionech, hostelech, kempech a privátech po celém území Maďarska.

TATRY TURIST - travel agency TATRY TURIST - travel agency
Internet touroperátor zabývající se pobyty v Tatrách a po celém Slovensku. Nabízí pobyty pro jednotlivce, rodiny, kolektivy, organizované akce pro firmy, teambuilding, školení, semináře, VIP, klientské karty.

ADRIA SUN ADRIA SUN
Nabízíme k ubytování nové apartmány v různých lokalitách střední Dalmácie - Omiš, Duće, Mala Luka, Baška Voda, ostrov Šolta.

LASTMOMENT.CZ s.r.o. LASTMOMENT.CZ s.r.o.
Nabídka zájezdů do celého světa.

Markéta Szabóová Markéta Szabóová
Nabízíme víkendové pobyty na horách nebo dovolenou na chatě v Čechách. Pronájem rekreačních chat a chalup vhodných pro individuální i rodinou dovolenou v ČR.