jednorozec.cz

Katalog firem a www stránek

Odkazy

Star Line - dětské rekreace s.r.o. Star Line - dětské rekreace s.r.o.
Zabýváme se pořádáním letních dětských táborů a škol v přírodě na klíč.

Letní tábor Kačlehy Letní tábor Kačlehy
Pravidelně pořádáme akce pro děti, hlavní naší aktivitou je pořádání čtrnáctidenního letního tábora pro děti v jižních Čechách. Veškeré celoroční akce a další naleznete na stránkách oddílu.

Ubytování ve Strmilově Ubytování ve Strmilově
Šachový klub ke svým aktivitám využívá rozsáhlé technické zázemí­, disponuje konferenční­mi i přednáškovými mí­stnostmi a značnou ubytovací kapacitou. Toto zázemí­ je užíváno i k čistě rekreační­m účelům, protože se nachází v turistické oblasti.

Asociace TOM Asociace TOM
Nabízíme vzdělávání dětí a mládeže, dále pak pořádání letních táborů, víkendových výletů či jiných volno-časových aktivit. Samozřejmostí jsou i pravidelné oddílové schůzky či kroužky, kde hrajeme nejrůznější zábavné hry.

Dětský tábor na koních Dětský tábor na koních
Nestandardní letní dětský tábor nejen na koních s bohatým doprovodným programem. Každý den se děti účastní westernové výuky na koních a absolvují další zážitky.

Letní tábory s angličtinou Letní tábory s angličtinou
PearFaction pořádá letní dětské tábory s výukou angličtiny. Angličtinu učíme na táboře formou didaktické hry a projektového vyučování za přítomnosti rodilých mluvčí. Součástí tábora je také napínavý celotáborový příběh ožívající formou scének.

SwissHouse Apartments & Spa SwissHouse Apartments & Spa
Nabízíme lázeňské pobyty a wellness pobyty či hotelové ubytování.

Lara Wellness Lara Wellness
Relaxační a regenerační centrum je součástí areálu Lázní Čeladná, který se rozprostírá v rozlehlém lesoparku na rozhraní obcí Kunčic pod Ondřejníkem a Čeladné. Kouzelné prostředí s kulisou nejvyšších beskydských vrcholů obklopuje lázeňský park založený ji

Tropical Islands Berlín Tropical Islands Berlín
Informace o německém aquaparku Tropical Island, který se nachází nedaleko hlavního města Berlín. Komplex je otevřen nepřetržitě 365 dní v roce a cítíte se zde jako v tropech na pláži, teplota kolem 30 stupnů s možností ubytování.

Hotel Miramare Hotel Miramare
Lázeňský hotel Miramare Luhačovice nabízí ubytování s restaurací. Odborná lázeňská léčba využívá vlastní léčivé prameny a zahrnuje více jak 80 lázeňských i wellness procedur pod jednou střechou.

Wellness pobyty v Hotelu Mas Wellness pobyty v Hotelu Mas
Všechny wellness pobyty, v jižních Čechách, v našem hotelu jsou připraveny tak, aby člověka navedly ke zdravějšímu stylu života, a aby vám navodily pocit odpočinku a spokojenosti.

LASTMINUTE.CZ s.r.o. LASTMINUTE.CZ s.r.o.
Na serveru provozujeme autorizovaný prodej zájezdů předních českých cestovních kanceláří. Všechny cestovní kanceláře, jejichž zájezdy jsou zařazeny do naší databáze, jsou řádně pojištěny proti úpadku a mají na českém trhu dlouhodobou tradici.

AB ON-LINE TOUR, s.r.o. AB ON-LINE TOUR, s.r.o.
Specialista na Chorvatsko, nabídka apartmánů po celém pobřeží Chorvatska za výhodné ceny, bohatá fotogalerie. Poznávací zájezdy do celého světa, informace pro cestování, skupinové slevy, počasí ve světě, zájezdy last minute, bohaté reference, jízdní řády.

SP Praha s.r.o. / dovolená s lodí SP Praha s.r.o. / dovolená s lodí
Pronájmy obytných motorových lodí, k jejichž řízení není zapotřebí žádný průkaz, zkoušky či praxe.

OLIVIA TRAVEL s.r.o. / cestovní agentura OLIVIA TRAVEL s.r.o. / cestovní agentura
Využijte našich zkušeností a užijte si dovolenou s námi, Naší doménou jsou zájezdy do Chorvatska a lázeňské pobyty na Slovensku, v Maďarsku a v Česku. Zajistíme Vám dovolenou na míru podle Vašich požadavků. Zasílání novinek last minute e-mailem.

VESTA spol. s r.o. / ubytování v Praze VESTA spol. s r.o. / ubytování v Praze
Zajišťujeme ubytování v Praze ve všech cenových kategoriích – hotel, hostel a penzion. Dále nabízíme okružní jízdy, výlety, folklorní večer a další služby dle požadavku klienta.

Bedřich Šiftanc / CA Štěpánka Bedřich Šiftanc / CA Štěpánka
Nabízíme zájezdy do celého světa i ČR. Prodáváme pouze pojištěné zájezdy.

Nikola Böhmová / Prague Family Nikola Böhmová / Prague Family
Nabízíme hlídání dětí, turistický servis a svatby s dlouholetou tradicí.

NetTravel - cestovní agentura NetTravel - cestovní agentura
Dovolená v zahraničí i tuzemsku. Nabídky cestovních kanceláří nejen s last moment zájezdy - Řecko, Kréta, Chorvatsko, Egypt, Tunis, Japonsko.

CA Holiday Tour CA Holiday Tour
Chalupy, chaty, priváty, penziony - dovolená a ubytování v ČR (Český Ráj, Krkonoše, Jizerské a Lužické hory, Šumava, Vysočina, Beskydy, Jeseníky) a SR. Turistika, cyklistika, lyžování. Internetová prezentace nabízeného objektu ve web-katalogu zdarma.