jednorozec.cz

Katalog firem a www stránek

Odkazy

Letní rekondiční tábor Rudolfova Pila Letní rekondiční tábor Rudolfova Pila
Letní rekondiční tábor Rudolfova Pila se nachází u obce Pec pod Čerchovem v krásném prostředí Českého lesa. Tábor je zaměřen na aktivní rehabilitaci pro děti na doporučení ortopeda nebo rehabilitačního lékaře pod dohledem zkušených fyzioterapeutů.

Katalog dětských táborů Katalog dětských táborů
Pokud hledáte tábor, zkuste to u nás. Pokud tábor sami pořádáte, využijte možnosti vložit jej zdarma do našeho katalogu

Tábor Profit Tábor Profit
Tradiční letní dětský tábor pořádaný občanským sdružením Profit v bývalém areálu Elitex.

LPT Šteflova skála LPT Šteflova skála
Klasický letní dětský tábor s vice jak třicetiletou tradicí v podšumavské přírodě.

Letní dětské tábory Letní dětské tábory
Prezentace firmy, která pořádá letní dětské tábory s dlouholetou tradicí. Tábory se nacházejí v krásných přírodních lokalitách CHKO Třeboňsko a přírodního parku Jesenicko.

Rekreacentrum Rekreacentrum
Letní a zimní dětské tábory \"Oříšek\" na Šumavě.

Star Line - dětské rekreace s.r.o. Star Line - dětské rekreace s.r.o.
Zabýváme se pořádáním letních dětských táborů a škol v přírodě na klíč.

Letní tábor Kačlehy Letní tábor Kačlehy
Pravidelně pořádáme akce pro děti, hlavní naší aktivitou je pořádání čtrnáctidenního letního tábora pro děti v jižních Čechách. Veškeré celoroční akce a další naleznete na stránkách oddílu.

Ubytování ve Strmilově Ubytování ve Strmilově
Šachový klub ke svým aktivitám využívá rozsáhlé technické zázemí­, disponuje konferenční­mi i přednáškovými mí­stnostmi a značnou ubytovací kapacitou. Toto zázemí­ je užíváno i k čistě rekreační­m účelům, protože se nachází v turistické oblasti.

Asociace TOM Asociace TOM
Nabízíme vzdělávání dětí a mládeže, dále pak pořádání letních táborů, víkendových výletů či jiných volno-časových aktivit. Samozřejmostí jsou i pravidelné oddílové schůzky či kroužky, kde hrajeme nejrůznější zábavné hry.

Dětský tábor na koních Dětský tábor na koních
Nestandardní letní dětský tábor nejen na koních s bohatým doprovodným programem. Každý den se děti účastní westernové výuky na koních a absolvují další zážitky.

Letní tábory s angličtinou Letní tábory s angličtinou
PearFaction pořádá letní dětské tábory s výukou angličtiny. Angličtinu učíme na táboře formou didaktické hry a projektového vyučování za přítomnosti rodilých mluvčí. Součástí tábora je také napínavý celotáborový příběh ožívající formou scének.

SwissHouse Apartments & Spa SwissHouse Apartments & Spa
Nabízíme lázeňské pobyty a wellness pobyty či hotelové ubytování.

Lara Wellness Lara Wellness
Relaxační a regenerační centrum je součástí areálu Lázní Čeladná, který se rozprostírá v rozlehlém lesoparku na rozhraní obcí Kunčic pod Ondřejníkem a Čeladné. Kouzelné prostředí s kulisou nejvyšších beskydských vrcholů obklopuje lázeňský park založený ji

Tropical Islands Berlín Tropical Islands Berlín
Informace o německém aquaparku Tropical Island, který se nachází nedaleko hlavního města Berlín. Komplex je otevřen nepřetržitě 365 dní v roce a cítíte se zde jako v tropech na pláži, teplota kolem 30 stupnů s možností ubytování.

Hotel Miramare Hotel Miramare
Lázeňský hotel Miramare Luhačovice nabízí ubytování s restaurací. Odborná lázeňská léčba využívá vlastní léčivé prameny a zahrnuje více jak 80 lázeňských i wellness procedur pod jednou střechou.

Wellness pobyty v Hotelu Mas Wellness pobyty v Hotelu Mas
Všechny wellness pobyty, v jižních Čechách, v našem hotelu jsou připraveny tak, aby člověka navedly ke zdravějšímu stylu života, a aby vám navodily pocit odpočinku a spokojenosti.

LASTMINUTE.CZ s.r.o. LASTMINUTE.CZ s.r.o.
Na serveru provozujeme autorizovaný prodej zájezdů předních českých cestovních kanceláří. Všechny cestovní kanceláře, jejichž zájezdy jsou zařazeny do naší databáze, jsou řádně pojištěny proti úpadku a mají na českém trhu dlouhodobou tradici.

AB ON-LINE TOUR, s.r.o. AB ON-LINE TOUR, s.r.o.
Specialista na Chorvatsko, nabídka apartmánů po celém pobřeží Chorvatska za výhodné ceny, bohatá fotogalerie. Poznávací zájezdy do celého světa, informace pro cestování, skupinové slevy, počasí ve světě, zájezdy last minute, bohaté reference, jízdní řády.

SP Praha s.r.o. / dovolená s lodí SP Praha s.r.o. / dovolená s lodí
Pronájmy obytných motorových lodí, k jejichž řízení není zapotřebí žádný průkaz, zkoušky či praxe.